Sprawdź naszą drugą lokalizację NOWY ŚWIAT 33.pl

Wirtualne Biuro Warszawa

Prestiżowa lokalizacja

Najniższe ceny w Warszawie

od 39 PLN za miesiącWirtualne biuro – obsługa korespondencji i telefonu


Korespondencja jest ważnym elementem skutecznego prowadzenia firmy. Dzięki niej możliwe jest zarówno utrzymywanie kontaktów z klientami, jak i wysyłanie materiałów promocyjnych czy przekazywanie istotnych informacji. Obsługa korespondencji to jedna z najczęściej wykonywanych usług, jakie świadczy wirtualne biuro.

Wirtualny adres do korespondencji

Wymiana listów oraz wiadomości e-mail przede wszystkim wymaga udostępnienia adresu. Zarówno tradycyjne listy - pisma urzędowe, rachunki w formie papierowej, wezwania i zawiadomienia - jak i elektroniczne muszą trafiać do jednej skrzynki, z której będą systematycznie odbierane. W tradycyjnych przedsiębiorstwach z własnym działem administracyjnym obsługa korespondencji zazwyczaj spoczywa w rękach pracowników sekretariatu. Znacznie większym problemem jest jej odbieranie w firmach, których właściciele pracują zdalnie lub świadczą usługi w terenie, a pod wskazanym adresem przebywają sporadycznie. Wirtualne biuro jest doskonałym rozwiązaniem dla takich przedsiębiorców.

Wygodę obsługi korespondencji zapewnia adres dla firmy, który jest udostępniany w ramach usług wirtualnego biura. Pomimo, że firma nie znajduje się pod nim fizycznie, listy są odbierane przez pracowników wirtualnego biura, a następnie poddawane czynnościom, które określa indywidualna umowa. Z podobnej oferty przedsiębiorca może skorzystać w przypadku korespondencji elektronicznej. Usługodawca udostępnia mu wirtualny adres e-mail na który kierują wiadomości wszyscy zainteresowani. Elektroniczne listy trafiają do jednej skrzynki, a następnie są odpowiednio przetwarzane.

Obsługa korespondencji – co oferuje wirtualne biuro?

Wirtualne biura w całej Polsce, w tym również te w Warszawie oferują przede wszystkim obsługę korespondencji. Jest to najważniejsza usługa takich firm, w tych najmniejszych często jedyna. Z oferty korzystają dziesiątki małych przedsiębiorców, którzy nie mają własnego lokalu biurowego, nie zatrudniają sekretarek i pracowników administracji, a przede wszystkim większość czasu spędzają w terenie. Brak dostępu do skrzynki pocztowej jest poważną przeszkodą w śledzeniu na bieżąco ofert, zapytań czy odbieraniu pism urzędowych. Przejęcie obsługi korespondencji przez wirtualne biuro gwarantuje wyeliminowanie tego problemu. Obsługa korespondencji obejmuje kilka podstawowych czynności:

- odbieranie listów i pism, które są adresowane do firmy,
- informowanie o nadejściu listy klienta (właściciela firmy lub osobę przez niego wyznaczoną),
- skanowanie listu,
- wysyłanie skanu korespondencji na wskazany adres e-mail,
- zabezpieczanie i przechowywanie oryginałów listów.

Podstawa świadczenia takiej usługi jest zapewnienie pełnej dyskrecji, która gwarantuje ochronę tajemnic firmy i korespondencji. Dyskrecja jest zagwarantowana odpowiednią umową.

Indywidualny numer telefonu

Jedną z propozycji, jaką mają dla klientów firmy, które prowadzą wirtualne biura jest przydzielenie indywidualnego numeru telefonu oraz obsługa połączeń. Taka usługa może być doskonałym rozwiązaniem dla firmy, która ma oddziały w wielu miastach kraju, a planowanie realizacji zleceń odbywa się centralnie. Z telefonu mogą też korzystać właściciele sklepów internetowych, którzy większość czasu poświęcają na przygotowywanie zamówień dla klientów. Mały 1-2 osobowy sklep najczęściej nie może sobie pozwolić na zatrudnianie pracownika administracyjnego. Powierzenie tego zadania pracownikowi wirtualnego biura nie tylko oszczędza jego czas, ale i pieniądze. Pozwala też utrzymać stały kontakt z klientami.

Obsługa połączeń – korzyści dla małych firm

Indywidualny numer telefonu z jego obsługą jest też niezastąpiony, gdy przedsiębiorca systematycznie wystawia swoje produkty na aukcjach internetowych. Obsługa numeru obejmuje:

- odbieranie połączeń,
- zapisywanie i przekazywanie klientowi istotnych informacji,
- zbieranie danych o telefonach,
- wysyłanie ich do przedsiębiorcy za pośrednictwem poczty e-mail.

Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku jednoosobowej działalności z siedzibą w miejscu zamieszkania. Właściciel nie musi korzystać z takich opcji, jak adres dla firmy czy obsługa korespondencji, a jedynie wybrać numer i obsługę telefonu. Tym samym chroni swój prywatny numer przed nadmiarem połączeń, także o nietypowych godzinach. Kolejną korzyścią jest też znaczna oszczędność czasu, jaką – zwłaszcza w przypadku aukcji – trzeba poświęcić na bezowocne rozmowy z potencjalnie zainteresowanymi osobami. Zlecając usługę otrzymuje wyselekcjonowane informacje w postaci zbiorczego dokumentu.

Wirtualne Biuro, biuro rachunkowe, Kancelaria Prawna test
e-adres firmy

O nas

Wirtualne Biuro, biuro rachunkowe, Kancelaria Prawna

Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie. Już nie musisz rejestrować przedsiębiorstwa na adres zameldowania – adres, który nie zawsze kojarzy się z profesjonalizmem i nie wzbudza wiarygodności.

Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji poprawi wizerunek firmy i pozwoli zbudować większe zaufanie. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów. Proponujemy wirtualne biuro położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce. Nasza elastyczna oferta uwzględnia kilka pakietów, dzięki którym usługi dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań.

Wirtualne biuro to rozwiązanie, które się opłaca!

? Wygoda i oszczędność czasu.
? Redukcja kosztów utrzymania biura.

Nasze wirtualne biuro stanowi alternatywę dla kosztownego przedsięwzięcia, jakim jest zakup lub wynajęcie powierzchni biurowej. Proponowana przez nas oferta pozwala zdobyć wirtualny adres przy jednoczesnej możliwości skorzystania z sali konferencyjnej. Dzięki temu każda firma otrzymuje dogodne warunki do spotkań z biznesowymi partnerami lub do przeprowadzenia szkolenia czy mini- konferencji - bez konieczności ponoszenia pokaźnych wydatków związanych z najmem / zakupem nieruchomości w strategicznej części miasta – w ścisłym centrum stolicy.

Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz nie tylko adres potrzebny do rejestracji firmy. Do Twojej dyspozycji oddajemy również dodatkowe usługi obejmujące m.in. dział księgowy i dział prawny. Pomagamy nie tylko w zdobyciu prestiżowego adresu, ale również wspieramy w procesie rejestracji firmy. Doradzimy w kwestii wyboru formy prawnej / formy opodatkowania. Świadczymy również usługi rachunkowe dla spółek i jednoosobowych działalności, fundacji i stowarzyszeń.

Chociaż miejscem naszego działania jest Warszawa, zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Proponujemy korzystne warunki, dzięki którym wreszcie będziesz mógł w pełni skoncentrować się na realizacji założonych celów, prowadzących do sukcesu. Nam przekaż odpowiedzialność związaną z usługami rachunkowymi czy prawnymi.

Wspieramy klientów biznesowych, pomagając w profesjonalnej obsłudze firm. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, by zdobyć wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji i optymalne warunki do rozwoju biznesu.

Zapraszamy do współpracy, oferując konkurencyjne warunki cenowe.

Pełna oferta biura do pobrania


Wirtualne biuro

Pakiet Standard

Prestiżowy adres na Twoje biuro w Warszawie

Obsługa korespondencji (mailowa informacja o nadawcy)

3 godziny sali konferencyjnej w miesiącu

Pakiet Gold

Prestiżowy adres na Twoje biuro w Warszawie

Obsługa i skanowanie korespondencji przychodzącej (raz dziennie)

5 godzin sali konferencyjnej w miesiącu

Pakiet Platinium

Prestiżowy adres na Twoje biuro w Warszawie

Skanowanie korespondencji przychodzącej (raz dziennie)

7 godzin sali konferencyjnej w miesiącu

Warszawski numer telefonu, automatyczne przekierowanie połączeń

Umieszczenie tablicy informacyjnej przed wejściem


Księgowość

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości spółek handlowych oraz osobowych, a także rachunkowością jednoosobowych działalności gospodarczych. Ponadto nasza kadrowa może zająć się kadrami i płacami Państwa firmy.

Książka Przychodów i Rozchodów do 5 dokumentów/30 dokumentów

120 PLN/200 PLN

Księgi Handlowe do 30 dokumentów/50 dokumentów

390 PLN/690 PLN

Kadry i płace: Umowa o pracę/ Umowa zlecenie i umowa o dzieło

35 PLN/25 PLN

Pomoc prawna

Rejestracja spółki z o.o.

do ustalenia

Sporządzanie, opiniowanie i negocjowanie wszelkiego rodzaju umów

Sporządzenia pism windykacyjnych

Przygotowywanie i opiniowanie umów o pracę

Przygotowanie pism związanych z postępowaniem administracyjnym


Tłumaczenia

Tłumaczenia przysięgłe i konferencyjne w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim oraz rosyjskim.


Usługi informatyczne

Tworzenie stron internetowych

Hosting stron oraz poczty email

Pozycjonowanie


Usługi dodatkowe

Wynajęcie sali konferencyjnej

Wydruk i xero stron cz-b.

Wydruk i xero stron kolor.


Wszystkie ceny wymienione w cenniku są cenami netto

Przy opłacie za 12 miesięcy z góry, koszty pakietów wirtualnego biura wynoszą: Standard-39PLN, Gold-79PLN, Platinium-179PLN.


Kontakt

Chmielna 2 lok. 31, IIpiętro

Godziny otwarcia: pon-pt od 9.00 do 17.00

biuro@chmielna2.pl

Tel: 22 257 23 23Facebook
Administratorem danych osobowych przesyłanych przy użyciu powyższego formularza będzie KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 2 lok.31, 00-020 Warszawa, e-mail: odo@startoffice.pl. Powyższe dane osobowe są zbierane wyłącznie w celu przygotowania oraz przesłania oferty na podany adres e-mail. Administrator nie przewiduje ich udostępniania jakimkolwiek odbiorcom. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Informujemy Państwa, że podanie powyższych danych jest dobrowolne.

FAQ

Dostępność sali konferencyjnej

NA CZYM POLEGA USŁUGA WIRTUALNEGO BIURA?

Rejestrujesz swoją siedzibę pod naszym adresem – ul. Chmielna 2 w Warszawie. Wybierasz najdogodniejszy dla siebie pakiet usług opisanych w cenniku i w zamian za comiesięczny czynsz otrzymujesz siedzibę swojego biura w prestiżowej lokalizacji. Biuro jest w pełni wyposażone w meble i wszelkiego rodzaju urządzenia takie jak xero, skaner, faks, telefon oraz dostęp do internetu. Pozwala Ci to obniżyć koszty o kilka tysięcy złotych w skali miesiąca.

NA CZYM POLEGA OBSŁUGA KORESPONDENCJI?

W ramach tej usługi nie musisz martwić się o sekretariat w swoim biurze. My zrobimy to za Ciebie. Odbierzemy korespondencję, jednocześnie informując Cię o tym fakcie. Opcjonalnie zeskanujemy Ci całą Twoją korespondencję, a Ty nie wychodząc z domu będziesz mógł się z nią zapoznać. Jeśli nie będziesz miał czasu odebrać od nas swojej korespondencji, nie ma problemu- wyślemy ją do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

NA CZYM POLEGA USŁUGA KORZYSTANIA Z SALI KONFERENCYJNEJ?

W naszym biurze w każdym pakiecie masz możliwość korzystania bezpłatnie z sali konferencyjnej, gdzie możesz spotkać się z klientem, podpisać umowę, przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną czy po prostu w ciszy i spokoju popracować.

JAK PODPISAĆ UMOWĘ I JAKIE DOKUMENTY SĄ WYMAGANE?

Umowę można podpisać w biurze przy ul. Chmielnej badź online. Aby podpisać umowę podnajmu i zarejestrować pod naszym adresem działalność gospodarczą, spółkę, fundację lub stowarzyszenie, zależnie od sytuacji prawnej należy przedstawić określone dokumenty, niezbędne do zawarcia umowy z biurem wirtualnym. Poniżej omawiamy najczęściej występujące sytuacje.

OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ:

-wpis do ewidencji działalności gospodarczej,

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,

-oświadczenie o adresie zamieszkania jeśli nie jest podane w dokumencie tożsamości.

OSOBA FIZYCZNA PLANUJĄCA DOPIERO ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (UMOWĘ SPISUJEMY Z OSOBĄ PRYWATNĄ):

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,

-oświadczenie o adresie zamieszkania jeśli nie jest podane w dokumencie tożsamości.

-wpis do ewidencji działalności gospodarczej – należy dostarczyć po jego otrzymaniu.

SPÓŁKA LUB INNY PODMIOT POSIADAJĄCY OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ:

-aktualny odpis z KRS,

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości osoby lub osób reprezentujących podmiot.

SPÓŁKA W ORGANIZACJI:

-umowa spółki w formie aktu notarialnego,

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości osoby lub osób reprezentujących podmiot, przy czym należy pamiętać, że w sytuacji powoływania spółki jednoosobowej jedyny wspólnik nie może reprezentować spółki, ale wymagane jest ustanowienie pełnomocnika do jej reprezentowani. ( art. 162 KSH ).

W przypadku kiedy umowę podpisywać będzie pełnomocnik należy dostarczyć pełnomocnictwo – zwykłe przy działalności gospodarczej, notarialne dla pozostałych form prawnych.

CZY POBIERAMY KAUCJĘ ZA WYNAJEM BIURA?

Nie pobieramy od naszych Klientów kaucji, a umowa zawierana jest na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia.

POD JAKIE URZĘDY PODLEGAMY?

Urząd Dzielnicy Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa, tel. (22) 699 82 09

I Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście ul. Lindleya 14, 02-013 Warszawa , tel. (22) 58 46 100

ZUS I Oddział w Warszawie ul. Senatorska 6/8, 00-917 Warszawa , tel. (22) 538 21 11 do 14