Sprawdź naszą drugą lokalizację NOWY ŚWIAT 33.pl

Wirtualne Biuro Warszawa

Prestiżowa lokalizacja

Najniższe ceny w Warszawie

od 39 PLN za miesiącWirtualne biuro – sposób na redukcję kosztów w firmie


Założenie działalności gospodarczej nie jest dziś żadnym problemem. Wystarczy pomysł na biznes, który ma szansę przynieść dochody i można udać się do urzędu w celu dokonania rejestracji. Z pozoru jest to bardzo proste i teoretycznie każdy może skorzystać z tej opcji. Niestety na tym etapie kończy się łatwa część powoływania firmy, a zaczynają pojawiać się przeszkody.

Wirtualny adres jako podstawa rejestracji firmy

Na drodze do sukcesy potencjalny przedsiębiorca musi zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Jedną z nich jest konieczność podania adresu, pod którym będzie prowadzona działalność. Adres dla firmy to warunek, jaki trzeba spełnić, aby urząd przyjął wniosek o rejestrację. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest podanie własnego adresu zamieszkania. Nie zawsze jednak jest to korzystne dla działalności, a także dla samego właściciela. Jedną z alternatywnych możliwości jest skorzystanie z usług, jakie świadczy wirtualne biuro, które udostępnia firmie wirtualny adres i zapewnia wsparcie administracyjno-lokalowe.

Czym jest wirtualne biuro?

Usługi wirtualnego biura pojawiły się na rynku wiele lat temu i są odpowiedzią na zapotrzebowanie firm, które prowadzą swoją działalność w terenie, a z fizycznej powierzchni biurowej korzystają okazjonalnie. Dotyczy to między innymi handlu obwoźnego, akwizycji, pracy zdalnej, świadczenia usług u klienta (np. montażowych, fryzjerskich czy kosmetycznych) itp. Osoby, które decydują się na taką działalność zazwyczaj organizują swój warsztat pracy we własnym domu, w którym nie zawsze jest miejsce do spotkań z pracownikami czy prowadzenia księgowości. Z usług korzystają też spółki i duże firmy, które chcą obniżyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa.

Wirtualne biuro to usługa, która polega na udostępnieniu adresu, najczęściej w atrakcyjnej lokalizacji. Może nią być np. Warszawa. Dzięki temu firma zyskuje również na prestiżu, co pozytywnie wpływa na jej wizerunek. Można również korzystać z pakietów, które zawierają dodatkowe opcje.

Adres dla firmy i dodatkowe usługi

Korzystanie z usług wirtualnego biura wiąże się z wyborem odpowiedniego pakietu usług. Poza standardem, jakim jest adres dla firmy każda z takich placówek oferuje inne możliwości. Wybór zestawu jest uzależniony od tego, jakie potrzeby ma firma i ile jest skłonna zainwestować w ich zaspokojenie. Przykładowo niektóre duże przedsiębiorstwa, które świadczą usługi w terenie nie dysponują lokalem, w którym mogą się odbywać narady kierownictwa czy zebrania pracownicze. W takich sytuacjach przedsiębiorstwo może skorzystać z opcji wynajmu biura na kilka godzin w miesiącu. Firmy, które prowadzą wirtualne biuro oferują między innymi:

- wirtualny adres dla firmy,
- możliwość wynajęcia pomieszczenia biurowego,
- możliwość wynajęcia sali konferencyjnej,
- obsługę korespondencji,
- obsługę połączeń telefonicznych.

Jako dodatkowe opcje oferowane są też usługi księgowe, prowadzenie stron internetowych i blogów firmowych, pomoc prawną czy inne usługi wspierające.

Wirtualne biuro - minimalizacja kosztów

Administracja jest stałym elementem każdej firmy. Wynika to chociażby z obowiązku podatkowego i konieczności prowadzenia ksiąg. W firmach, które zatrudniają dodatkowych pracowników pokaźnym działem są też sprawy kadrowe. Obejmują one między innymi prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rozliczanie godzin pracy, zwolnień lekarskich, urlopów, premii i wiele innych aspektów. Jeśli dodać do tego sprawozdania do ZUS i urzędu podatkowego ilość pracy często przekracza możliwości jednego właściciela. Skorzystanie z oferty, jaką jest wirtualne biuro oraz usługi towarzyszące pozwalają nie tylko na oszczędność kosztów, ale i cennego czasu.

Jakie korzyści finansowe gwarantuje korzystanie z wirtualnego biura?

- Właściciel firmy nie ponosi kosztów wynajęcia biura – zarówno comiesięcznych opłat użytkowych jak i kaucji.
- Nie ma potrzeby zatrudniania jednego lub więcej pracowników do obsługi biura, dzięki czemu eliminowane są koszty wypłat pensji, premii czy świadczeń zdrowotnych i urlopowych.
- Wirtualne biuro nie generuje kosztów za energię elektryczną i inne media.
- Nie ma potrzeby ponoszenia opłat za niewykorzystanie powierzchnie biurowe.

Dodatkową korzyścią jest też całkowite uwolnienie właściciela firmy od prowadzenia spraw administracyjnych. Dzięki temu może on poświęcić się pracy zarobkowej lub nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. W efekcie osiąga kolejne korzyści finansowe, jakie niesie ze sobą intensyfikacja usług czy produkcji.

Wirtualne Biuro, biuro rachunkowe, Kancelaria Prawna test
e-adres firmy

O nas

Wirtualne Biuro, biuro rachunkowe, Kancelaria Prawna

Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? Zadbaj o odpowiedni adres dla firmy, który wreszcie zacznie wzbudzać zaufanie. Już nie musisz rejestrować przedsiębiorstwa na adres zameldowania – adres, który nie zawsze kojarzy się z profesjonalizmem i nie wzbudza wiarygodności.

Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji poprawi wizerunek firmy i pozwoli zbudować większe zaufanie. Zaufanie, które jest Ci potrzebne do pozyskiwania nowych klientów. Proponujemy wirtualne biuro położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce. Nasza elastyczna oferta uwzględnia kilka pakietów, dzięki którym usługi dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań.

Wirtualne biuro to rozwiązanie, które się opłaca!

? Wygoda i oszczędność czasu.
? Redukcja kosztów utrzymania biura.

Nasze wirtualne biuro stanowi alternatywę dla kosztownego przedsięwzięcia, jakim jest zakup lub wynajęcie powierzchni biurowej. Proponowana przez nas oferta pozwala zdobyć wirtualny adres przy jednoczesnej możliwości skorzystania z sali konferencyjnej. Dzięki temu każda firma otrzymuje dogodne warunki do spotkań z biznesowymi partnerami lub do przeprowadzenia szkolenia czy mini- konferencji - bez konieczności ponoszenia pokaźnych wydatków związanych z najmem / zakupem nieruchomości w strategicznej części miasta – w ścisłym centrum stolicy.

Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz nie tylko adres potrzebny do rejestracji firmy. Do Twojej dyspozycji oddajemy również dodatkowe usługi obejmujące m.in. dział księgowy i dział prawny. Pomagamy nie tylko w zdobyciu prestiżowego adresu, ale również wspieramy w procesie rejestracji firmy. Doradzimy w kwestii wyboru formy prawnej / formy opodatkowania. Świadczymy również usługi rachunkowe dla spółek i jednoosobowych działalności, fundacji i stowarzyszeń.

Chociaż miejscem naszego działania jest Warszawa, zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Proponujemy korzystne warunki, dzięki którym wreszcie będziesz mógł w pełni skoncentrować się na realizacji założonych celów, prowadzących do sukcesu. Nam przekaż odpowiedzialność związaną z usługami rachunkowymi czy prawnymi.

Wspieramy klientów biznesowych, pomagając w profesjonalnej obsłudze firm. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, by zdobyć wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji i optymalne warunki do rozwoju biznesu.

Zapraszamy do współpracy, oferując konkurencyjne warunki cenowe.

Pełna oferta biura do pobrania


Wirtualne biuro

Pakiet Standard

Prestiżowy adres na Twoje biuro w Warszawie

Obsługa korespondencji (mailowa informacja o nadawcy)

3 godziny sali konferencyjnej w miesiącu

Pakiet Gold

Prestiżowy adres na Twoje biuro w Warszawie

Obsługa i skanowanie korespondencji przychodzącej (raz dziennie)

5 godzin sali konferencyjnej w miesiącu

Pakiet Platinium

Prestiżowy adres na Twoje biuro w Warszawie

Skanowanie korespondencji przychodzącej (raz dziennie)

7 godzin sali konferencyjnej w miesiącu

Warszawski numer telefonu, automatyczne przekierowanie połączeń

Umieszczenie tablicy informacyjnej przed wejściem


Księgowość

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości spółek handlowych oraz osobowych, a także rachunkowością jednoosobowych działalności gospodarczych. Ponadto nasza kadrowa może zająć się kadrami i płacami Państwa firmy.

Książka Przychodów i Rozchodów do 5 dokumentów/30 dokumentów

120 PLN/200 PLN

Księgi Handlowe do 30 dokumentów/50 dokumentów

390 PLN/690 PLN

Kadry i płace: Umowa o pracę/ Umowa zlecenie i umowa o dzieło

35 PLN/25 PLN

Pomoc prawna

Rejestracja spółki z o.o.

do ustalenia

Sporządzanie, opiniowanie i negocjowanie wszelkiego rodzaju umów

Sporządzenia pism windykacyjnych

Przygotowywanie i opiniowanie umów o pracę

Przygotowanie pism związanych z postępowaniem administracyjnym


Tłumaczenia

Tłumaczenia przysięgłe i konferencyjne w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim oraz rosyjskim.


Usługi informatyczne

Tworzenie stron internetowych

Hosting stron oraz poczty email

Pozycjonowanie


Usługi dodatkowe

Wynajęcie sali konferencyjnej

Wydruk i xero stron cz-b.

Wydruk i xero stron kolor.


Wszystkie ceny wymienione w cenniku są cenami netto

Przy opłacie za 12 miesięcy z góry, koszty pakietów wirtualnego biura wynoszą: Standard-39PLN, Gold-79PLN, Platinium-179PLN.


Kontakt

Chmielna 2 lok. 31, IIpiętro

Godziny otwarcia: pon-pt od 9.00 do 17.00

biuro@chmielna2.pl

Tel: 22 257 23 23Facebook
Administratorem danych osobowych przesyłanych przy użyciu powyższego formularza będzie KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 2 lok.31, 00-020 Warszawa, e-mail: odo@startoffice.pl. Powyższe dane osobowe są zbierane wyłącznie w celu przygotowania oraz przesłania oferty na podany adres e-mail. Administrator nie przewiduje ich udostępniania jakimkolwiek odbiorcom. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Informujemy Państwa, że podanie powyższych danych jest dobrowolne.

FAQ

Dostępność sali konferencyjnej

NA CZYM POLEGA USŁUGA WIRTUALNEGO BIURA?

Rejestrujesz swoją siedzibę pod naszym adresem – ul. Chmielna 2 w Warszawie. Wybierasz najdogodniejszy dla siebie pakiet usług opisanych w cenniku i w zamian za comiesięczny czynsz otrzymujesz siedzibę swojego biura w prestiżowej lokalizacji. Biuro jest w pełni wyposażone w meble i wszelkiego rodzaju urządzenia takie jak xero, skaner, faks, telefon oraz dostęp do internetu. Pozwala Ci to obniżyć koszty o kilka tysięcy złotych w skali miesiąca.

NA CZYM POLEGA OBSŁUGA KORESPONDENCJI?

W ramach tej usługi nie musisz martwić się o sekretariat w swoim biurze. My zrobimy to za Ciebie. Odbierzemy korespondencję, jednocześnie informując Cię o tym fakcie. Opcjonalnie zeskanujemy Ci całą Twoją korespondencję, a Ty nie wychodząc z domu będziesz mógł się z nią zapoznać. Jeśli nie będziesz miał czasu odebrać od nas swojej korespondencji, nie ma problemu- wyślemy ją do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

NA CZYM POLEGA USŁUGA KORZYSTANIA Z SALI KONFERENCYJNEJ?

W naszym biurze w każdym pakiecie masz możliwość korzystania bezpłatnie z sali konferencyjnej, gdzie możesz spotkać się z klientem, podpisać umowę, przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną czy po prostu w ciszy i spokoju popracować.

JAK PODPISAĆ UMOWĘ I JAKIE DOKUMENTY SĄ WYMAGANE?

Umowę można podpisać w biurze przy ul. Chmielnej badź online. Aby podpisać umowę podnajmu i zarejestrować pod naszym adresem działalność gospodarczą, spółkę, fundację lub stowarzyszenie, zależnie od sytuacji prawnej należy przedstawić określone dokumenty, niezbędne do zawarcia umowy z biurem wirtualnym. Poniżej omawiamy najczęściej występujące sytuacje.

OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ:

-wpis do ewidencji działalności gospodarczej,

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,

-oświadczenie o adresie zamieszkania jeśli nie jest podane w dokumencie tożsamości.

OSOBA FIZYCZNA PLANUJĄCA DOPIERO ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (UMOWĘ SPISUJEMY Z OSOBĄ PRYWATNĄ):

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,

-oświadczenie o adresie zamieszkania jeśli nie jest podane w dokumencie tożsamości.

-wpis do ewidencji działalności gospodarczej – należy dostarczyć po jego otrzymaniu.

SPÓŁKA LUB INNY PODMIOT POSIADAJĄCY OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ:

-aktualny odpis z KRS,

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości osoby lub osób reprezentujących podmiot.

SPÓŁKA W ORGANIZACJI:

-umowa spółki w formie aktu notarialnego,

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości osoby lub osób reprezentujących podmiot, przy czym należy pamiętać, że w sytuacji powoływania spółki jednoosobowej jedyny wspólnik nie może reprezentować spółki, ale wymagane jest ustanowienie pełnomocnika do jej reprezentowani. ( art. 162 KSH ).

W przypadku kiedy umowę podpisywać będzie pełnomocnik należy dostarczyć pełnomocnictwo – zwykłe przy działalności gospodarczej, notarialne dla pozostałych form prawnych.

CZY POBIERAMY KAUCJĘ ZA WYNAJEM BIURA?

Nie pobieramy od naszych Klientów kaucji, a umowa zawierana jest na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia.

POD JAKIE URZĘDY PODLEGAMY?

Urząd Dzielnicy Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa, tel. (22) 699 82 09

I Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście ul. Lindleya 14, 02-013 Warszawa , tel. (22) 58 46 100

ZUS I Oddział w Warszawie ul. Senatorska 6/8, 00-917 Warszawa , tel. (22) 538 21 11 do 14